British Mix - Ukraine

Оригинальная Домашняя сборка одежды Секонд Хенд

Зміст:

Співробітники приватної англійської компанії зі збору та продажу одягу Midlands Textile Limited за контрактом з благодійними організаціями Великобританії, обходять будинки і розносять поліетиленові пакети для збору поношеного одягу

Домашняя сборка

Що таке, домашня збірка?

На поліетиленовому пакеті від благодійної організації міститься прохання пожертвувати одяг і взуття, а також день збору одягу.

Через кілька днів в певний час приїжджає машина і збирає пакети з поношеним одягом для подальшої доставки на склади зі зберігання одягу секонд-хенд нашої компанії у Великобританії.

На сьогоднішній день найбільш популярними виробниками є товари з Англії та Німеччини. Відмінними рисами виробництва в цих країнах є: стабільність якості і складу товару, сучасний модельний ряд та відомі бренди речей.

Якість домашньої збірки

За правилами, весь одяг збірки «оригінал» – повинен бути чистим і в хорошому стані. Взуття завжди повинно бути парним. Зібраний одяг «Домашня (сімейна) збірка» проходить ретельну перевірку якості на складах англійської компанії «Midlands Textile Limited» і експортується великим оптом в країни Європи і Азії.
FB
TG
WhatsApp
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви великий оптовий покупець?

Ви власник мережі магазинів секонд хенд одягу або ви плануєте відкрити новий бізнес і ваша щомісячна потреба в товарі від 15-ти тонн і більше.

Якщо ви займаєтеся оптовими продажами одягу секонд-хенд і у вас є складська площа.

Компанія British Mix готова запропонувати особливі умови по прямій доставці одягу секонд-хенд  «Англія – ​​Ваш склад».

Склад одежды

Наші Партнери