British Mix - Ukraine

Класифікація одягу Секонд-Хенд

Зміст:

Классификация одежды

Коротко про Секонд-Хенд.

Найчастіше, саме до одягу застосовується термін «секонд-хенд», швидше за все, в зв’язку з тим, що найбільшого поширення явище повторного вживання, а також продажу,  придбало саме в даній сфері.

Слід зазначити кілька різних значень терміна «секонд-хенд» на пострадянському просторі та в Європі і Сполучених Штатах. Там секонд-хенд – це будь-яка бувша у використанні річ, як книга, автомобіль або навіть інформація, отримана не з першоджерела. Однак у російській мові калька з англійського зафіксувалася, за невеликими винятками, тільки для одягу.

Секонд-хенд (англійською мовою: second hand - друга рука) - сучасний термін, що позначає: вживане рухоме майно (синоніми: був у вжитку, старий) процес збору, сортування та продажу вживаного одягу, взуття та інших предметів побуту .

Якість, сорт, класифікація одягу секонд-хенд.

Професіонали добре знають, що секонд-хенд неоднорідний. Одяг для вторинного продажу може бути декількох сортів. Брітіш Мікс Україна – це мережа оптових складів, а також – франшиза, з продажу англійського вживаного одягу секонд-хенд на будь-який смак.

Широкий вибір секонду, висока якість одягу за прийнятною ціною. Працюйте з компанією Брітіш Мікс Україна і розвивайте свій бізнес в сфері секонд-хенд без посередників. British Mix ™ – зареєстрований товарний знак англійської компанії Midlands Textile Limited.

Секонд-Хенд Одесса

Як розібратися в якості вживаного одягу? Що, таке крем, люкс, екстра або перший сорт?

Найвища категорія секонд-хенд одягу – це Lux, Cream або Extra. Таким маркуванням позначають найякісніші, модні, актуальні речі, які відрізняються мінімальним відсотком зношеності або взагалі не є ношеними. У цій категорії одягу великий відсоток нових речей з цінниками і бірками. Високий вміст одягу ексклюзивних моделей одягу та дорогих брендів.

Grade A / 1 Сорт / Перший Сорт – це одяг високої якості без пошкоджень і слідів зносу. Це найбільш продавана категорія секонд-хенду, в ній міститься сучасний і модний одяг. Речі секонд-хенд 1 сорту не можуть бути бракованими!

Grade B / 2 Сорт / Другий Cорт – поношений одяг з невеликими і помітними слідами зносу або дрібними вадами. Хороший вибір для економного покупця.

FB
TG
WhatsApp
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви великий оптовий покупець?

Ви власник мережі магазинів секонд хенд одягу або ви плануєте відкрити новий бізнес і ваша щомісячна потреба в товарі від 15-ти тонн і більше.

Якщо ви займаєтеся оптовими продажами одягу секонд-хенд і у вас є складська площа.

Компанія British Mix готова запропонувати особливі умови по прямій доставці одягу секонд-хенд  «Англія – ​​Ваш склад».

Склад одежды

Наші Партнери