British Mix - Ukraine

Магазинна збірка одягу Секонд Хенд

Зміст:

Англійська компанія Midlands Textile Limited володіючи магазинами по скупці одягу секонд-хенд (Cash 4 Clothes) в різних районах Великобританії, минаючи посередників купує поношений одяг напряму у населення.

Магазинная сборка секонд-хенд

Що таке «Cash4Clothes» або магазинна збірка?

Сьогодні популярність секонд хендів і стоків стрімко зростає. Їх наявність дозволяє любителям моди і якісних речей мати брендовий одяг, взуття та аксесуари за вигідними цінами. У нашому асортименті можна знайти безліч всесвітньо відомих марок, продукція яких в іншому випадку обійшлася б значно дорожче.

Є кілька різних принципів поповнення асортименту секонд хендів і стоків. Хоча системи класифікації можуть варіюватися, можна відзначити кілька основних методів.

Як відбувається збірка?

В першу чергу речі можуть бути сортовані або несортовані. У першому випадку вироби проходять обов’язковий відбір за різними критеріями, встановленими постачальником або закупником. У другому – це продукція, яка пройшла тільки спеціальну обробку, без попереднього відбору.

Метод Cash4Clothes інакше називається магазинної збіркою. Він передбачає ретельну перевірку товару перед закупівлею у партнерів. Тільки так можна гарантувати стабільну якість продукції, позбавляючи покупців від необхідності по сантиметру вивчати кожен предмет на наявність дефектів і вад. Саме якість – визначальний принцип технології Cash4Clothes.

cash4clothes grade

Переваги Cash4Clothes

Наша компанія «British Second» працює за популярною сьогодні технологією Cash4Clothes. Такий підхід забезпечує цілий ряд переваг:

Якість магазинної зборки

При роботі з сортованими речами, як передбачає метод Cash4Clothes, всі вироби можна класифікувати за якістю. Перша категорія – це люкс і екстра, куди входять нові брендові речі з бірками та цінниками.

 

Перший сорт – це продукція без дефектів і слідів зносу. В основному, це сучасний і модний одяг без вад. Другий сорт – речі з невеликими ушкодженнями, дефектами або незначними слідами зносу. Сюди ж потрапляють немодні і неактуальні речі. До третього сорту відносяться зношені вироби або невиправна вада, і не виставляється на продаж.

«British Mix» – це широкий асортимент секонд хенд оптом, виключно якісних і перевірених речей, представлених за вигідними цінами. Ми пропонуємо британський одяг відомих марок, зручне і практичне взуття на різні сезони, стокові речі з минулих колекцій з мінімальною вартістю і великий вибір іншої продукції.

Секонд-хенд сьогодні

Використовуючи розумний підхід все більше людей, вважає за краще і якісну продукцію і раціональне споживання. Сьогодні близько 70% відсотків гардероба кожної людини не використовується, і замість того, щоб річ припадала пилом на полицях, багато хто воліє давати одягу «друге життя».

Сьогодні зберігається величезна кількість секонд-хендів з речами високої і середньої  якості за мінімальними цінами. Продажі відбуваються оптом або поштучно. Однак зростає популярність секонд-хендів, де люди можуть купувати дійсно гарний одяг, взуття, сумки та аксесуари кращих світових брендів: від люксових, таких як Chanel, Louis Vuitton або Balenciaga, до мас-маркету, такого як Zara, Topshop і H & M.

FB
TG
WhatsApp
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви великий оптовий покупець?

Ви власник мережі магазинів секонд хенд одягу або ви плануєте відкрити новий бізнес і ваша щомісячна потреба в товарі від 15-ти тонн і більше.

Якщо ви займаєтеся оптовими продажами одягу секонд-хенд і у вас є складська площа.

Компанія British Mix готова запропонувати особливі умови по прямій доставці одягу секонд-хенд  «Англія – ​​Ваш склад».

Склад одежды

Наші Партнери